Współpraca B2B

Nasze Cold Pressy dostarczamy także do klientów biznesowych na eventy, wyjazdy rekreacyjne, sportowe, jogowe, detox retreat itp.

Dopasowane do Twoich potrzeb


Dla naszych partnerów biznesowych przygotowaliśmy dwie wygodne pojemności: 250 ml oraz 473 ml. Cleanse Me to więcej niż soki – to styl życia, który możemy wprowadzić do Twojej firmy.

Zdrowie do biura


Pracujesz nad tym, aby Twoje biuro było miejscem, gdzie dba się o dobrostan pracowników? Zamiast nudnych „owocowych piątków”, zaoferuj swojemu zespołowi coś, co naprawdę pomoże im zachować energię i dobre samopoczucie. Nasze soki są doskonałym dodatkiem, wspierającym zdrowie twojego zespołu.

Witaminy na eventach


Współpracujemy z firmami z najróżniejszych branż, dostarczając dla nich Cold Pressy na targi, konferencje i inne eventy biznesowe. Goście tych wydarzeń cenią i zapamiętują najwyższej jakości soki, które wyróżniaja się na tle „czarnej kawy”.

Energia na wyjazdach rekreacyjno-sportowych


Soki Cleanse Me to świetny sposób, aby dodać zdrowia i świeżości wszelkim wyjazdom rekreacyjno-sportowym. Zarówno podczas chwil relaksu jak i aktywności, takich jak sesje jogi, stretchingu czy medytacji, nasze Cold Pressy dostarczą niezbędnych składników odżywczych.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i wspólnie opracować najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Masz jakieś pytania?