diet photo diet photo diet photo diet photo

Najlepsze efekty - odchudzanie sokami oraz zdrowa, zbilansowana dieta!

Razem z naszym Partnerem Warszawski Dzień by Mateusz Gessler przygotowaliśmy łączone zestawy kuracji sokowej oraz “diety pudełkowej” dla osób, które chcą po zakończeniu picia soków utrzymać dietę, ale nie mają czasu na własnoręczne przygotowanie posiłków.

Zacznij dzisiaj

Detoks

Zestaw zaczyna się od picia przez kilka dni soków (dowolna kuracja BASIC), które oczyszczą organizm z toksyn i przyspieszą metabolizm. W ciągu tych kilku dni, dieta oparta będzie o specjalnie przygotowane zestawy 6 soków przygotowanych za pomocą prasy, które zastępują potrzebę spożywania posiłków stałych. Detoks sokami pozwala oczyścić organizm, co skutkuje pierwszymi utraconymi kilogramami i zdecydowanie lepszym samopoczuciem. To doskonały wstęp do właściwej diety.

0 1

Dieta

Utrzymanie właściwej diety po kuracji sokowej jest jednym z kluczowych czynników, aby przez długi czas cieszyć się z korzyści jakie daje nam oczyszczanie organizmu z toksyn. Po przejściu detoksu organizmu za pomocą diety sokowej, kolejne dni oparte są o zbilansowane odżywianie przygotowane z najwyższej jakości produktów, dzięki czemu mamy gwarancję dostarczenia do organizmu cennych wartości odżywczych oraz właściwej kaloryczności posiłków. Zastosowanie odpowiedniej diety nie tylko wydłuży efekt oczyszczania i pozwoli utrzymać metabolizm na wysokim poziomie, ale także pozwoli osiągnąć dodatkowe cele (np. dalszy spadek masy ciała).

0 2

Ciesz się Swoim nowym ciałem

Dieta połączona z kuracją sokową pomoże nie tylko usunąć toksyny oraz rozkręcić metabolizm. Jest to także doskonały początek do zmiany przyzwyczajeń żywieniowych oraz stylu życia na zdrowszy. Po kilkunastu dniach zdrowego odżywiania, Twój organizm będzie “naładowany” witaminami i minerałami, co będzie łatwo można zauważyć nie tylko przez lepsze samopoczucie, ale także przypływ energii, wygładzenie i odżywienie skóry czy wzmocnienie włosów oraz paznokci.

0 3

Dieta pudełkowa dostarczana jest w dni robocze.

Zestaw na 2 tygodnie składa się z:

2 dni diety sokowej + 8 dni diety pudełkowej

Zestaw na 4 tygodnie składa się z:

3 dni diety sokowej + 17 dni diety pudełkowej

Zacznij dzisiaj

Gotowi na zmiany?

Świeże soki tłoczone na zimno, które dostarczamy bezpośrednio do Twoich drzwi!

#WAKACJEDLACIAŁA

Dołącz do ponad 5 000 zakochanych w Cleanse Me!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że dzielicie z nami miłość do natury i korzystacie z naszych diet sokowych!
Dołącz do nas i Ty - zacznij dzień na nowo!

@cleanse_me

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka prywatności

Akceptuję cookies